Головна | Реєстрація | Вхід | Форум | Галерея | про Trance & Biography DJ | Зв'язок з адміністратором | ДРУЗІ ПОРТАЛУ Вітання Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Юзери · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Set 
Форум » oTher » Розмови про "погоду" » Справжні імена музикантів і їх прізвиська!
Справжні імена музикантів і їх прізвиська!
mtwexДата: Вівторок, 10.02.2009, 20:15 | Повідомлення # 1
Критик
Група: Перевірені
Повідомлень: 56
Репутація: 6
Статус: Не на сайті
Ну и эта информация никогда не будет лишней...особенно для тех,кто ищет треки и т.д.

итак:

2 Brothers On The 4th Floor = Bobby Boer + Martin Boer
2 Guys = Guy Gerber & Guy Baranes
2HD = Ferry Corsten
2OU = Kai Tracid, Christian Scheck & Sakin Bozkurt
2 Players = Robert Gitleman + Jaron Martinez
2 Static = Bobby Boer + Martin Boer
2 Unlimited = Jean-Paul De Coster & Phil Wilde
2002 = Andreas Kr�ger
3 Drives = Erik De Koning & Ton Van Empel
3 Drives On A Vinyl = Erik De Koning & Ton Van Empel
4 Strings = Carlo Daniel
8th Wonder = Marco Verkuylen + Benjamin Kuyten
16B = Changing Shape
A / Attention Deficit = Dave Dresden with Ryeland Allison
A.I.D.A = Rank / Rank 1 = E.B. De Goeij & P.W. Bervoets
A-N-A = Andre Forrer + Torsten Stenzel
A3 = Tijs Verwest & DJ Montana
A's Choice = Andre van den Bosch
Aalto = Miika Eloranta & Paavo Siljanm�ki
Above and Beyond = Paavo Siljam�ki, Jono Grant, and Tony McGuinness
Absolom = Christophe Chantzis
Absolute = Dirk "MIKE" Dierickx
Astroline = Christophe Chantzis
Accuface = Marlon Jurs
Ace = Andreas Schmidt
Ace Da Brain = Andreas Schmidt
Acer = Bob Snoeijer + Marc Basten
Acetate = Pascal Minaard + Ronald Hagen
Acidphase = Cyrus + Guido Gronwald
Acrid Abeyance : Carsten Bleekmann, J�rgen Driessen
Activa = Rob Stevenson
Acut Genius = Kai Tracid & C. Bischoff
Adobo = Cyrus + Guido Gronwald
Aeon FX = Kai Tracid
A Forest Called Mulu = Tom Holkenborg & Chris Hinze
Afterburn = Chris Agnelli & Robbie Nelson
Agenda = D.A. Bones + R De Chile
Agnelli & Nelson = Chris Agnelli & Robbie Nelson
Airbase = Jezper S�derlund
Airfire = Andreas Schmidt + Marcus Kreck
Airscape = Johan Gielen + Sven Maes
Airtight = Dave Ralph
Airtribe = Gary D. & Arne L II
Airwave = Laurant Veronnez
A Jolly Good Fellow = Ferry Corsten
Albion = Ferry Corsten
Alena = Carlo Resoort
Alex D'Elia vs. Ebop Allstars = Alex D'Elia, Andrea Doria + D. Lanni
Alex K = Alex Kabbouris
Alex Q-Rion = DJ Jose
Alex Whitecombe & Big C = Alex Whitecombe + Andy Cato
Alexander Gustaff = Mark De Jong & Norman Lenden
Alibi = Tijs Verwest & Armin Van Buuren
Alice Deejay = Dennis van der Driesschen + Johan Gielen + Kalmani + Pronti + Sven Maes + Wessel van Diepen
Alien Factory = Stefan M�ller, Bob Henning (early formation) Stefan M�ller, Michael Anhalt
Allure = Tijs Verwest
Alter Native = Ferry Corsten
Altern8 = Chris Peat + Mark Archer
Alternative Art = Dirk "MIKE" Dierickx
Alt+F4 = Magellan Project = Avanto = Joonas Hahmo & Matti Kotala
Altura = Alex Whitecombe + Mike Marshall
Amen = Paul Masterson
Amnesia = Andres Romero
Amsterdance = Armin van Buuren
Andain = Josh Gabriel, Mavie Marcos and David Penner
Andante = Tijs Verwest
Andy Ling = Andy Ling, J. Sutton + B. Jamieson
Andy Trex = Commander Tom
Angelic = Judge Jules, Darren Tate, Amanda O'Riordan
Angel Of Death = Kai Tracid & Christian Scheck
Anglia = Benjamin Kuyten + Marco Verkuylen
Anjunabeats = Jonathan Grant, Paavo Siljam�ki
Anthanasia = Peter Martin
Antiloop = David Westerlund + Robin Saderman
Aqualab = Andre Forrer
Arian = James Holden
Armania = Armin van Buuren
Armin = Armin van Buuren
Arpeggiators = Thomas Wedel + Thorsten Adler
Arrakis = Kai Tracid + Thomas P. Heckmann
Arriva = Alex D'Elia, Andrea Doria + D. Lanni
Arrow = Kai Tracid
Art of Trance = Claudio Giussani + Simon Berry
Ascension = Rick Simmonds + Stephen Jones
Ashtrax = Ashley Casselle & James Christopher
Aspect = Paavo Siljam�ki, Jono Grant, and Tony McGuinness
Aspiral = Dirk "MIKE" Dierickx
Astral Projection = Avi Nissim + Lior Perlmutter
ASYS = Kai Tracid & Frank Ellrich
ATB = Andre Tannenberger
ATFC = Aydin Hasirci
Atlantis ITA = Alex D'Elia, Michael "MC C. Hair" Guidi
Atomic Junkies = Gary D. & DJ Gollum
Audioholics = David Westerlund + �zg�r Can
AvB = Armin van Buuren
Ave Mea = Galen Behr + Syndique
AWeX (Adler-Wax-eXperiments) = Thomas Wedel + Thorsten Adler
Ayion = Andy Prinz, Angelo Bott, Josi Sterba + Jeanine Love
Ayla = Ingo Kunzi
Azid Force = Pascal FEOS, Oliver Lieb
B.A.S.S. = Bas Kunnen
B.O.B. Ltd. = Bob Snoeijer
Babylon = DJ Francois, Jorn, Marcel Woods, Walt
Backbeat = Pablo Gargano + John Askew
Bad Habit Boys = Andreas Litterscheid + George Dee
Baghera = Andy Jay Powell
Bakke & Ljungqvist = Terje Bakke + Joni Ljungqvist
Balearic Bill = Johan Gielen + Sven Maes
Bang EP = Maurro Picotto & Mario Piu
Barcode Brothers = Anders Oland + Christian Moller Nielsen
Barthezz = Bart Claesson
Bash Brothers = Norman Feller + Thomas Wedel
Basic Avalon = Cyrus + Guido Gronwald
Bassxpansion = Gary D.
BazzClean = Thomas Wedel + Thorsten Adler
BBE = Bruno Sanchioni, Bruno Quartier + Emmanuel Top
Beatbox = Dennis Bohn + Matthias "Double M" Menck
Beats International = Norman Cook
Bedrock = John Digweed + Nick Muir
Ben Liebrand ft. Gibson Brothers = Ben Liebrand
Bernard Oattes = Ben Liebrand
Big C = Andy Cato
Big In Germany = Chrish Liberator, D. Lalouche
Binary Finary = Matt Laws + Ricky Grant
Bismark = M. Bisegna, M. Picotto, A. Remondini, R. Ferri
Bizz Nizz = Jean-Paul De Coster & Peter Neifs
BK = Ben Keen
Black Emanuelle = Ralph Kyau & Steven Moebius Albert
Blade Racer = Ferry Corsten
Blank & Jones = Piet Blank + Jaspa Jones
Blonde L = Alex Whitecombe + Mike Mukhopadhyay
Blue Haze = Michael Burns
BMR ft. Felicia = Boris Dlugosch
Boccaccio Life = Johan Gielen + Sven Maes
Body Heat = Johan Gielen + Sven Maes
Bounce Inc. = Fr�d�ric De Backer
Boys-R-Us = Dennis Bohn + Matthias "Double M" Menck
Brain-e = Thomas Wedel + Thorsten Adler
Brooklyn Bounce = Dennis Bohn + Matthias "Double M" Menck
Brothers in Rhythm = Dave Seaman + Alan Bremner
BT = Brian Transeau
Bubble Fish = Robert Gitleman + Jaron Martinez
Bush = Thomas Bruchschmidt
Bypass-X = Thomas Wedel + Thorsten Adler
C-Quence = Joris van der Straten
Ca-Lo - Harry Diamon & David Pannell
C.J. Stone = Andreas Litterscheid + Caba Kroll
C.M. = Hand's Burn : Marino Stephano, Crisci Mauro
C`N J = Cyrus + Guido Gronwald
Cabal = Nick Muir
Cab 'N' Crew = Boozy Woozy, Itty Bitty, Greatski + Langras
Calderone = Andy Jay Powell
Calling The Freak = Dirk "MIKE" Dierickx
Calmec = �zg�r Can
Camisra = Tall Paul
Candy Girls = Paul Masterson + Rachel Auburn
Carabine = Chris Liberator & Guy Mcaffer
Cardboard = Michael Burns
Carlos = Carlo Resoort + Piet W. Bervoets
Cascade = Dave & Brendan Webster
Cassini = Bas Kunnen
Celine Diablo = Paul Masterson
Cepheus 1 = Bas Kunnen
Cequenza = Seb Fontaine + Vern
Ceres = E.B. Goeij
Chakra = Rick Simmonds + Stephen Jones
Charades = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyten
Charlie Don't Surf = DJ Beatle
Chef New Yorker = Commander Tom
Chicago Loop = DJ Ant
Chicane = Nick Bracegirdle
Christian West = Christian Parkinson
Choo Choo Project = Harry "Choo Choo" Romero
Citizen Caned = Darren Tate
CJ Buchannon = Andy Jay Powell
Classic Tribe = Dirk "MIKE" Dierickx
Clearance = Andre van den Bosch
Clear View = Storm & Tiesto
Clergy = Judge Jules + Paul Masterson
Clokx = Rob Van Den Beuken
Club 69 = Peter Rauhofer + Victor Calderone
Club Qake = DJ Jamo & Marc Taylor
Clubstar = Kenny Hayes
Clubstation = Bob Snoeijer + Marc Basten
Coast 2 Coast = McCleery, Dobbin & Johnston
Coax = Dirk "MIKE" Dierickx
Coca & Villa = Tito Coca & David Villa
CocoDaSilva = Chris Coco + Rui Da Silva
Cocooma = Atilla
Code 718 = Danny Tenaglia
Complex Climate = Dirk "MIKE" Dierickx
Computer Controlled = Kai Tracid
Conjure 1 = Bill Leeb + Rhys Fulber
Conquer = Carl Cox
Control Freaks = Tiesto & De Goeij & P.W. Bervoets
Cores = Michael Kores
Cortez = Chris J. Agnelli & Robbie Nelson
Cosmic Baby = Harald Bl�chel
Cosmic Gate = Bossi, Nic Chagall, & Dee Jay Wave
Cosmic Trigger = DDR & Chris Liberator & Paul Harding
Cosmo Kid = Dirk "MIKE" Dierickx
Crash 'n Burn = Aaron Liberator & Guy McAffer
Crazy Malamute = Dag Lerner + Non Eric
Creeper = Chrish Liberator + Henry Cullen
Crowd Pleaser = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyten
CRW = A. Remondini + Mauro Picotto
Cyber Human = DJ Jose
Cyberkatif = Bill Leeb + Rhys Fulber
Cybersonik = Richie Hawtin
Cyborg X = Chris Liberator + Julian Liberator
Cygnus X = A.C. Boutsen

Додано (10.02.2009, 20:12)
---------------------------------------------
D-Factor = Pascal Minaard + Ronald Hagen
D:Fuse = Dustin Fusilier
D:Fuse & Joy = Dustin Fusilier & Ken Hankins
D. Deleon = De Leon
Da Hool = DJ Hooligan
Dakota = Markus Schulz
Dance 2 Trance = Dag Lerner
Dance Box = Fr�d�ric De Backer
Dancio = Harry Lemon
Dan Marc = Marco Verkuylen
Danski = Dennis van der Driesschen
Dark Alliance = Fr�d�ric De Backer
Dark City = Dirk "MIKE" Dierickx
Dark Horizon = Daniel Rexter, Luiz O'Brian + Michael Kunzmann
Dark Moon = Chritian Stein + Tino Huffeld
Darkstar = Armin van Buuren
Darude = Ville Virtanen & Jaakko Salovaara
Das Licht = DJ Dean
Datar = Andy Holt, Danny Tenaglia, Tarantella vs. Redanka
David West = David Westerlund
Dawntreaders = Chris Cowie
De Bos = Andre van den Bosch
De'Lacy = Ali Shirazinia + Sharam Tayebi
Dee Jay Wave = Andre Wevers
DeeRex = Hans J�rg Nonn
Deep Dish = Ali 'Dubfire' Shirazinia and Sharam Tayebi
Deepstate II = Danny Tenaglia
Definition Of Joy = Bobby Boer + Martin Boer
Delerious = Ron Van Den Beuken
Delerium = Bill Leeb, Rhys Fulber
Delmundo = Wessel van Diepen
Department 1 = Erik de Koning & Ton van Empel
Depeche Mode = Martin Gore, David Gahan, Andrew Fletcher, Vince Clarke, Alan Wilder
Deputy Dawg = Luke Slater
Der Dritte Raum = Andreas Kr�ger
Der Stern von Afrika = Andreas Kr�ger
Des Mitchell = Johan Gielen + Sven Maes
DeVargas = Andy Jay Powell
Devon = Andy Jay Powell
Digital Control = Ferry Corsten
Diminish = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyten
Dimples D = Ben Liebrand
Dirt Devils = Paavo Siljam�ki + Jono Grant
Disco Citizens = Nick Bracegirdle + Ray "Madman" Hedges
Disco Macabre = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyten
Discodroids = Ferry Corsten
Diver & Ace = Taucher & Torsten Stenzel
DJ Albert = DJ Jose
DJ Allan McLoud = Allen Michie
DJ Arabesque = Mario Piu
DJ Ba-Back = Fr�d�ric De Backer
DJ Calvin = DJ Jose
DJ Dag = Dag Lerner
DJ Dave = David Kilian
DJ Disco = Boozy Woozy
DJ Enrico = Erik de Koning
DJ Equator = Cor Sangers
DJ Errick = Erich Schmeier
DJ Glenn = Christophe Chantzis
DJ I.C.O.N. = Nico Gollasch
DJ Isaac = Roel Schutrups
DJ Jan = Christophe Chantzis
DJ Jo = Joachim Theis & Slobodan Petrovic jun.
DJ Jon & Svenson = Johan Gielen + Sven Maes
DJ Jose vs G-Spott = Dj Jose
DJ Jurgen = Jurgen Rijkers
DJ Manga : Marc Wehlke & Adrian Misiewicz
DJ Mellow-D = Mellow Trax = Novaya : Christian Scharnweber
DJ Melvin = DJ Jose
DJ Mind-X = Andre Forrer
DJ Mind-X & Friends = Andre Forrer, Ralph Frritsch + Detlef Hastik
DJ Misjah = C.J.M. van der Heiden
DJ Natron = Daniel Heizer
DJ Peter G vs B.O.B. Ltd. = Bob Snoeijer + DJ Peter G
DJ PezJunky = Udi Hakim
DJ Philip = Christophe Chantzis + Philip Meers
DJ Quicksilver = Watergate = Orhan Terzi & Tommaso De Donatis
DJ Randy = Randy Joubert
DJ Robojox = Dirk "MIKE" Dierickx
DJ Sakin & Friends = DJ Sakin, Torsten Stenzel, S. Bozkurt
DJ Spacekid = Ulrich Poppelbaum
DJ Ton TB = Ton van Empel
DJ Tom & Norman : Tom Wax, Norman Feller
DJ Tandu = Ingo Kunzi
DJ Taucher = Andrew Claxton + Lisa Gerrard + Ralph Armand Beck + Torsten Stenzel
DJ Tiesto = Tijs Verwest
DJ Valium = Axel Konrad
DJ Vincenzo = Vincent Kriek
Djane Diva = Tom Stevens
Dresden & Joy = Dave Dresden + Ken Hankins
Drop = Dirk "MIKE" Dierickx
Dogma = Detlef Hastik + Ralph Fritsch
Dogzilla = Simon Patterson & Richie Kayvan
Dolt Dish = Dirk "MIKE" Dierickx
Dosse Posse = Dirk "MIKE" Dierickx + Yves DeRuyter
Double Unit = Marcel Woods, Walt
Doug Willis = Dave Lee
Dragon = Detlef Hastik + Ralph Fritsch
Drax = Thomas P. Heckmann
Dr. DNA = Andreas Kr�ger
Dronez = Erick Morillo + Harry "Choo Choo" Romero + Robbie Rivera
Drumfire = Tijs Verwest
Dub Disorder = Andy Moor
Dubfire = Ali Shirazania
Dumonde = DJ Jam X + Joe de Leon
Dune = Andy Holt
Dutch Force = De Goeij
Dynamic Maniax = Frank Cochois + Thomas Wedel
Dynamo City = Chris Liberator & D.A.V.E the Drummer
E-Cyas = Alex Christensen + Pete K�nemann
E-Tronic = Dirk "MIKE" Dierickx
Earthbound = Anders Eriksson + Fredrik Johansson
Eclectic Kid = Dirk "MIKE" Dierickx
Elastic Winter = Ali Shirazania + Sharam Tayebi
El Dorado = DJ Jim + De Goeij
Electric Nature = Jan Friedrich + Thomas Wedel
Electrique Boutique = Arno Beaufort + Dan Hewson + Jerry Bouthier + Maxine Barker + Simon Grainger
Electrix = Armin van Buuren + Floris Klinkert
Elektrika = Ferry Corsten + Robert Smit
Electrobics = Ronald van Gelderen
Elevation = Michael Targanaski + Markus Schulz
Empire State = Filo & Peri
EnMass = Dj Ranpage & DJ Sonar
En-Motion = Steve Helstrip
Ensistima = Cyrus + Guido Gronwald
Energy 52 = Kid Paul, Cosmic Baby
Entropy = Alexander Metzger + Thomas Wedel
Equator : Cor Sangers
Equinox = Bill Leeb + Rhys Fulber
Eros Euphony = Jimmy Van M
Espen = Espen Gulbrandsen
Essence = Rick Simmonds + Stephen Jones
Essential DJ Team = Andre Wevers, Erich Bossams + Claus Terhoeven
Estuera = Jonas Steur
Euphonic = Mark Dearden
Euphorythm = Dr Motte
Exciter = Ferry Corsten
Exciter Corps = DJ Ant + The Geezer
Exertion = John O'Callaghan + Neal Scarborough
Exit EEE : J�rgen Driessen & Ramon Zenker
Extreme Trax = Dirk "MIKE" Dierickx + Yves de Ruyter
F/X = Andre Forrer + Ralph Fridge
Face = Robin S�derman + David Westerlund
Faithless = Maxi Jazz + Sister Bliss + Rollo
Fanatic Cracks = Thomas Wedel + Urs Kr�mer
Farmatronic = Andy Page + Naughty G
Farrago = Kai Tracid & Andr� Tanneberger
Fasinated = Dirk "MIKE" Dierickx
Fatboy Slim = Norman Cook
Fate Federation = Erik De Koning & Ton Van Empel
Fernick = Ferry Corsten
Ferr = Ferry Corsten
Fierce Ruling Diva = Abraxas + Flamman
Filmplast = Dirk Schilling
Filo & Peri = Domenick Filopei & Bo Pericic
Filterheadz = Bert & Maarten Wilmaers
Final Fantasy = Detlef Hastik + Ralph Fritsch
Fire & Ice = Jurgen Leyers & Laurent V�ronnez
Firewall = Lange
Firmly Underground = Ferry Corsten
First & Andr� = Jezper S�derlund + Andr� S�derlund
Fixation = Chrish Liberator + DJ Choci
Flash = Shmuel, Ilan and Ruven Flaishler
Flash Brothers = Ruven, Ilan & Shmuel Flaishler
Flashers = Shmuel, Ilan & Ruven Flaishler
Floorplay = A. Fresco + S. Gail
Flutlict = Daniel Heizer + Marco Guardia
Flux = Kai Tracid & Thomas Pogadl
Force Majeure = Rick Simmonds + Stephen Jones
Force Mass Motion = Michael Wells
Ford = Dave Ford
Foreign Force = Mark Versluis, Jan Erik Mal and Alar Jantsikene
Forkman = Gary D. & DJ Yanny
Formic Acid = Kai Tracid
Formologic = Ronald van Gelderen
Forrest = Ben Liebrand
Fractal Structure = Maxim Holod
Fragile = Stellos Vassiloudis
Fragma = Ramon Zenker
Frank Le Fever = Chris Cowie
Freak Power = Norman Cook
Freakyman = Andre van den Bosch
Fred Baker = Fr�d�ric De Backer
Freefall = Anthony Pappa
Freelance Icebreakers = Jimmy Van M
Free State = Paavo Siljam�ki, Jono Grant, and Tony McGuinness
French Connection = Andy Janssens
Frequence = Marcel Woods, Yves De Ruyter
Frogman = Fr�d�ric De Backer
Front Line Assembly = Bill Leeb + Rhys Fulber
Fugeo = Hans J�rg Nonn
Full Force = Erik de Koning & Ton van Empel
Full Intention = Jon Pearm + Mike Gray
Full Option = Andres Romero
Fu Man Choo = Ed Goring, Tom Lindley + Mark McCormick
Fun-A-Tic = Dirk "MIKE" Dierickx
Funklub = Marco Verkuylen
Fun-Tastic = Dirk "MIKE" Dierickx, Laurent Veronnez + Guy Naets
Furry Nipples = �zg�r Can & Stian Klo
Fuse = Richie Hawtin
Future Funk : Jerome Isma-ae & Marcel Krieg
Futureshock = A. Tepper + P. Dockerty
Future Society = Bas Kunnen
Futuro = Dirk "MIKE" Dierickx

Додано (10.02.2009, 20:12)
---------------------------------------------
G & M Project = Robert Gitleman + Jaron Martinez
G-Spott = Dj Jose
G.T.O. = Michael Wells
Gabriel & Dresden = Josh Gabriel + Dave Dresden
Gaia = Armin van Buuren
Galore = Dirk "MIKE" Dierickx
Gangster Alliance = Fr�d�ric De Backer & Sam Paquet
Gardeweg = Andreas Litterscheid
Gate : Aaron Kassar
General Midi = A. Watson + P. Crossman
Georoge Vegas = Dirk "MIKE" Dierickx
German Division = Thomas Wedel + Thorsten Adler
Gig = Armin van Buuren
Gimmick = Armin van Buuren
Gizeh = Rob Fabrie
Globe Masters = Dirk "MIKE" Dierickx + Yves DeyRuter
Goldenscan = Ed Goring, Tom Lindley + Mark McCormick
Goldilox = Ben Liebrand
Gorgeous = Piet Blank, Jaspa Jones + Andy Kaufhold
Gouryella = Ferry Corsten + Tijs Verwest
Grace = Paul Oakenfold + Steve Osborne
Grandmix = Ben Liebrand
Granny = Claudio Giussani + Paul Brogden
Greed = Jon Pearm + Mike Gray
Green Atlas = Chris J. Agnelli & Robbie Nelson
Green Court = Andre Wevers, Erich Scheimer, Marc Dawn + Claus Terhoeven
Green Velvet = Curtis Allen Jones
Groove Brothers = Bob Snoeijer + Marc Basten
Groovezone = Fr�d�ric De Backer
GTB = Brian Transeau, Oldhams + Taylor
Guerilla = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyten
Gy-Ro = Chris Liberator + Henry Cullen
Ha-Lo = Chris Liberator + Henry Cullen
Hal Stucker = David Forbes
Halogen = Pablo Gargano
Hambone = Danny Tenaglia
Hamel & Nobel = Bill Hamel + Simon Nobel
Hammock Brothers = Tiesto & C. Fijneman
Handsburn = Seb Fontaine
Hansi HiHat vs. Carl Clap = Thomas Wedel + Tobias Menguser
Hardcore Disco = Chris, Julian, Aaron Liberator, and Paul Harding
Hardfloor = Ramon Zenker, Oliver Bondzio
Hardy Hard = Hardsequencer = Kay Lippert
Harem Doctors = Andre Forrer, Totren Stenzel + DJ Snowman
Havana = Cannemeijer + Roozen
Headliner = DJ Duro, Walt
Head Rush Tactics = Chris Liberator + DJ Ant
Heaven's Cry = DJ Jose
Heaven's Gate = Dirk "MIKE" Dierickx
Heavy Mental = Maximilian Lenz
HH = Hardy Heller
Hidden Logic = Laurence Rapaccioli
Hidden Sound System = De Goeij
Hi-Gate = Judge Jules + Paul Masterson
Highlanders = Cyrus + Guido Gronwald
High Score = Derek Avari + Mike Nero
Hit Factory = Bob Snoeijer + Marc Basten
Hiver & Hammer = Patrick Wintter & Mario Hammer
Holla = Will Holland
Housemartins = (somebody) + Norman Cook
House Of Lords = Robert Gitleman, S. Cohen + Z. Robinson
Humanoid = Brian Dougans
Humate = Freichs Schmidt + Huntermann + Paul Van Dyk
Hustler's Convention = Jon Pearm + Mike Gray
Hybrid = Chrish Healings, Lee Mullin + Mark Truman
Hydra = Steve Helstrip
Hydroid = Itay Steinberg
Hyperdrive Inc. = Armin van Buuren
Hyperlogic = Jon Truelove
Hypetraxx = Sean Dexter
Hypnobasia = Dirk "MIKE" Dierickx
Ian van Dahl = Christophe Chantzis + Erik Vanspauwen
Icone = Wim Van Gelder
ICSO = Ben Liebrand
Iio = Markus Moser + Nadia Ali
Illuminatus : Dennis Pierre Sarratou, Armin Jeff Hohnert
Inertia = John O'Callaghan + Neal Scarborough
Infected Mushroom = Amit Duvdevani + Erez Aizen
Infish = Mattias Lindblom, Jesper Lindquist, Andreas Hermansson
Inner State = Jezper S�derlund
Inner Stories = Leon Bolier
Inquisitor = Matthew D. Kerkhoff
Insigma = Andy Perring + Steve Helstrip
Intastella = Alec Milliner
Interactive = Jens Lissat, Ramon Zenker
Intermix = Bill Leeb + Rhys Fulber
Interstate = Mike Burns, Mark Lewis, & Colleen Kelly
In The Mix = Ben Liebrand
Intimo = Dirk "MIKE" Dierickx + Jurgen Leyers
Intrance = Alex Kilb + Ingo Kunzi
Intro Dose = Dirk "MIKE" Dierickx
Iron Eden = Aaron Kassar + Maik Schevermann
J = Jezper S�derlund
J.D.T. = DJ Jam X + Joe de Leon + Talla 2XLC
J.E.Z.P. = Jezper S�derlund
J.L.N.D. = Jezper S�derlund
Jade = Peter Martin
Jam & Spoon = Jam el Mar + Marc Spoon
Jan Jacarta = Jan Friedrich
Jaron Inc. = Jaron Martinez + Robert Gitleman
JB3 = Joey Beltram
Jens = Jens M�hlstedt & Gerret Frerichs
Jefferseif = Benjamin Kuyten + Marco Verkuylen
Jezper = Jezper S�derlund
Joey Negro = Dave Lee
John Chevalier = Tobias Menguser
Joker Jam = Bart van der Zwaan + Uwe Hoelters
Jonah = C.J.M. van der Heiden, Piet. W Bervoets + Benno de Geoji
Jones & Stephenson = Axel Stephenson + Frank Sels
Jose Amnesia = Dino Lenny + Rob Aker
Joy = Ken Hankins
JPL = Joni Ljungqvist
Julian d'or = Martin Roth
Junk = Benji Vaughan + Joe Williams
Junkie XL = Tom Holkenborg
Junk Project = Andreas Kramer, Reysen Khan + Markus Schneider
Juno Reactor = Ben Watkins
K = Kai Tracid
Kai MacDonald = Kai Tracid
Kaistar = Brian Transeau
Karl Keaton = Ben Liebrand
Kayashi = Barry Fraser + Jason Famous
Kenji Ogura = Kai Tracid
Kid Vicious = Ronald van Gelderen
King Street Crew = Danny Tenaglia
Komakino = Fridge = Final Fantasy : Ralf Fritsch & Detlef Hastik
Kamasutra = Gary D. & Revil O. & Martink
Kamaya Painters = M. B. De Goeij + Tijs Verwest
Karuma = Andre Forrer + Ingo Kunzi
Kaste = Dyyni = Jani Kervinen & Mika Savela
Kay Cee = Oliver Huntemann
Killahurtz = Mick Parks, L. Whitney, & N. Britton
Kinky Toys = Ferry Corsten
Klubbheads = Boozy Woozy + Greatski + Izzy Bizzy
Klubb Kings = Boozy Woozy, Itty Bitty, Greatski + Langras
Kon Kan = Barry Harris + Chris Cox
K�nig Deluxe = Commander Tom
Kristine Blond = Billy Mann
Kyau vs. Albert = Ralph Kyau & Steven Moebius Albert
L.A. Style = Dezil Slemming
Lava = Mauro Picotto + Tillman Uhrmacher
Lectrolux = Jon Truelove
Leeds & Van M = Austin Leeds + Jimmy van M
Legal Traders = Erik de Koning & Ton van Empel
Lemon8 = Harry Lemon
Leopold 3 = Andres Romero
Lexicon Avenue = Chris Scott, Scott Bradford + Mark Armstrong
Lexy & K-Paul = Alexander Gerlach + Kai Paul
Le Zoo = Carsten Glaubitz + Peter Stecker
Li Kwan = Matt Darey
Liason-D : Sven van Hees, Marcus Saion & Paul Ward
Libra = Brian Transeau
Libra presents Taylor = BT + DJ Taylor
Linetech = Dirk "MIKE" Dierickx
Liquid Breeze = Christian Weber + Oliver Wagner
Liquid Child = J�rgen Herbarth + Rebekka Zafarbakhshian + Tobias Menguser
Liquid DJ Team = B. Arends, T.V + D. Geer
Liquid Overdose = Dirk "MIKE" Dierickx
Little Diamond = Timo Maas
LNQ = Joni Ljungqvist
Loafer = Alan Bremmer
Locust = Perry O'Neil
Lochi = Chris Liberator + Lawrie Immersonl
Lockout = Kenny Hayes
Loken = Jezper S�derlund
Lolo = Laurent V�ronnez
London Boy = Marco Verkuylen & Vincent Oostlander
Lost Tribe = Matt Darey
Love Root = Danny Tenaglia, Peter Daou
Lowriders = Matthew D. Kerkhoff
LSG = Oliver Lieb
Luminary = Laurence Rapaccioli
Lustral = Rick Simmonds + Stephen Jones
Luxor = Hans J�rg Nonn

Додано (10.02.2009, 20:13)
---------------------------------------------
M.A.D. MAD = Randy Joubert
M.A.G. = Andreas Schmidt, George Acosta + Marcus Kreck
M.I.K.E. = Dirk "MIKE" Dierickx
M3 = Matt Darey, Marcella Woods + Michael Woods
Maa Bell & Dave the Wave = Dave Dresden + DJ Maa
Mac Acid = Kai Tracid
Madelyne = Carlo Resoort
Madison Factor = Filo & Peri
Magic From Above = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyten
Magnetical = Dirk "MIKE" Dierickx
Major League = Armin van Buuren + Tijs Verwest
Mandala = Commander Tom & Ray Boy�
Manhattan = Alec Milliner + Darren James
Mannix = John O'Callaghan
Mansun = Paul Draper
Mara = Barry Gilbey + Sara Whitetaker
Marc Et Claude : Marc Romboy, Klaus Derichs & J�rgen Driessen
Marc N Ace = Andreas Schmidt + Marcus Kreck
Marcos = Mark Dearden
Marco Solo = Marco Verkuylen
Marco V = Marco Verkuylen
Marco V & Benjamin = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyten
Mark Norman = Mark de Jong & Norman Lenden
Marmion = Mijk van Dijk, Marcos Lopez
Marusha : Marusha Gleiss
Mas = Mario Piu
Masai = Ronald van Gelderen
Mash Up = Matt Darey
Mass Effect = Dirk "MIKE" Dierickx
Matthew Dekay = Matthew D. Kerkhoff
Matthew Dekay Band = Frederic Gervais, Matthew D. Kerkhoff + Norman Soares
Mayhem Bros = Kai Praag + Thomas Wedel
MC Miker "G" & DeeJay Sven = Ben Liebrand
MDC = Jorn, Marcel Woods
MDK = Matthew D. Kerkhoff
Mekka = Jake Williams + Ian Masterson
Mega 'lo Mania = Ramon Zenker
Megamind = Mauro Picotto
Mellow Trax = Christian Scharnwebber
Members Of Mayday = Westbam and Klaus Jankhun
Metacarpus = Dirk "MIKE" Dierickx
Meteor Seven : Jens Ebert & Manuel Kesseler
Methods of Mayhem = Marcel Woods, Walt
Mezz = Bill Hamel + Smon Nobel
Mick Burns = Michael Burns
Microbe = Christian Stein + Tino Huffeld
Microbots = Tom Wax, Thorsten Adler & Thomas Keil
Microwave Prince : Stefan M�ller
Microworld : Roel Butzen
Midnight Blue = Alexander Church + R. Gill
Mighty Dub Katz = Norman Cook
Mile 1 = Austin Leeds
Milleniummix = Ben Liebrand
Mindforce Project = Andre Forrer + Torsten Stenzel
Mind To Mind = Ferry Corsten
Mind vs Buzz = Andre Forrer + DJ Buzz
Minimalistix = Brian Koner, Stever Sidewinder, Joey Morton + Poison I.V.
Minimix = Ben Liebrand
Mish Mash = Chris Liberator + Paul Harding
Miss Peppermint = Andreas Litterscheid
Miss Yetti = Henrietta Schermall
Moby = Richard M. Hall
Moebius AG = Ralph Kyau & Steven Moebius Albert
Mo'Hawk = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyten
Mono = Jezper S�derlund
Moods = Ali Shirazinia + Sharam Tayebi
Moonface = Phil Thompson
Moonman = Ferry Corsten
Moon Project = Dirk "MIKE" Dierickx, Franky Jones + Guy Naets
Moon Tribe = Vincent Kriek
Mosquitoheadz + Alec Parker + Nico D'Acido
Mothers Pride = Seb Fontaine
Motorcycle = Josh Gabriel, Dave Dresden + Jes Brieden
Mori Coco = Chris Coco, Andy Morris + Ben Angwin
Mr. Niceguy = Bob Snoeijer + Marc Basten
Mr. Phillips = Andreas Litterscheid + Mr. Phillips
Mr. Sam vs. Fred Baker = Fr�d�ric De Backer & Sam Paquet
Mr. Sam Vs. Fred Baker Present As One = Fr�d�ric De Backer & Sam Paquet
Mr. Spliff = Adam Beyer
Mr. White & Mr. Brown = Andre Forrer + Torsten Stenzel
Musikman = Mark Dearden
Musix = Dirk "MIKE" Dierickx
Myst = Christophe Chantzis, Menheere + Kollas
Mystic Friends = Dirk "MIKE" Dierickx
Mythos 'n' DJ Cosmo = Alex Kilb, Alex Strauch, Thomas Godel + Ingo Kunzi
N-Fluence = Ronald van Gelderen
Nakatomi = Dennis van der Driesschen + Wessel van Diepen
Nalin I.N.C = Andy Nalin
Nalin & Kane = Andy Nalin + Mike Kane
Nance = Bobby Boer + Martin Boer
Narcotik = C.J. Dolan + Gab Olivier
Nevada = Stig Klubben (DJ Stigma), M.I.K.E., DJ Jamie
New Energy = Andrea Ribeca & Giuseppe Ottaviani
Nexus 6 = Commander Tom
Nexus 21 = Boozy Woozy, Itty Bitty + Greatski
Nic Chagall = Claus Terhoeven
Nightstalkers = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyten
Nikola Gala = Nikos Galatsopoulos
Nixieland = Ferry Corsten + Piet W. Bervoets
Noisefloor = Bas Kunnen
Noise Unit = Bill Leeb + Rhys Fulber
NonEric = Hans J�rg Nonn
Nordlicht = Andre Meyer + Thomas Sandbery
Northern Monkeys = A. Davis + C. Page
Nostradamus = Bernard Augustinski
Nostrum = The Ape = Bernd Augustinski
Novaya = Christian Schwarnwebber
Nukem = Alessandro Custode
Nunca = Andres Romero
Nu NRG = Andrea Ribeca & Giuseppe Ottaviani
NYDC = Danny Tenaglia, Deep Dish
NYLX = Danny Tenaglia, DJ Vibe, Rui Da Silva
O.C. = �zg�r Can
Oceanlab = Above & Beyond + Justine Suissa
Octagen = Paul Moelands
Odessi = Parks & Wilson (aka Tilt) and Leama
Olmec Heads = Andy Perring + West Coggle
One - Carlo Resoort
One Man Army = Jezper S�derlund
Open Air = Marco Verkuylen, Benjamin Kuyten, T. Hagenbeek & J. "DJ Merlijn" Hagenbeek
Opal Fruits = Mark Dearden
Ora = Darren Tate, Andrew Chalk + Colin Potter
Orgasmatron = Matt Darey
Origene = Ben Grayson + Brian Canham
Origin = Anthony Mein + Dave Wood
Orinoko = Timo Maas
Orion = Darren Tate + Sarah J
Outback = Jim Hermsen & Jop van Amelsfoort
Out Of Place = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyten
Ovation = Hans J�rg Nonn
Overtone = Dirk "MIKE" Dierickx
Ozone = Jezper S�derlund
P.O.S. = Paavo Siljam�ki
Pancake = O. Basoski & Erick E.
Panoptic = Michael Burns
Pappa & Gilbey = Anthony Pappa + Barrey Gilbey
Paradise In Dubs = Tijs Verwest
Paragliders = Oliver Lieb & Torsten Stenzel
Party Animals = Abraxas + Flamman
Passenger = Tijs Verwest
Pass Into Silence = Tetsuo Sakae & Mayuchi
Passiva = Galen Behr
Pathfinder = Tom Stevens
Paul Gaarn = Pablo Gargano
Peace Division = C. Henry + J. Drake
Pearl = Andy Janssens
Pedro & Benno = M. B. De Goeij + Piet W. Bervoets
Perasma = Y. Papakonstantinou, Diana Tsantekidou, Sotiris Noukas, Nikos Galatsopoulos
Perfecto Allstars = Paul Oakenfold + Steve Osborne
Perpetuous Dreamer = Armin van Buuren
Perpetuum Mobile = Andreas Kr�ger
Petra = Christopher Just + Tina 303
Peyote = Dag Lerner + Rolf Ellmer
Phan-Tom = Commander Tom
Phantom = Randy Joubert
Phase 2 Face = Kai Tracid & Andy Jay Powell
Phrenetic Madrid = Christian Varela
Phuture Wax = Thomas Wedel + Thorsten Adler
Pizzaman = Norman Cook
Placid Angel = Taglialatela Nino
Planet Perfecto = Mecca + Paul Oakenfold
Planetary Assault System = Luke Slater
Plaste und Elaste = Andreas Kr�ger
Plastic Angel = Elef Tsiroudis & Gregory Engelhardt
Plastic Boy = Dirk "MIKE" Dierickx
Plastikman = Richie Hawtin
POB = Paul Brogden
Polar Lander = Allen Michie + Ingo Kunzi
Poltergeist = Simon Berry
Portimento Passout = Paul Masterson
Potatoheadz = Andreas Litterscheid
Pox and Cowell = Carl Cox and Steve Powell
PPK = Alexander Polyakov + Sergey Pimenov
PQM = C.E. Christomoglou + M. Napuri
Prana = Deep Dish
Primer = DJ Danjo & Styles =Danjo Raijer & Rob Styles
Private Taste = Avi Shmilov, Lior Miller, Ido Ofir + Koby Avrham
Problem Boy = Armin van Buuren
Probspot = Rikkard Fredrikson
Project Aurora = Ferry Corsten
Project PGM = Dirk "MIKE" Dierickx
Project Z = Dirk "MIKE" Dierickx
Proluctors = Hendrik van Duivenbooden, Robert Vreken + Matthew D. Kerkhoff
Prospect Park = Dave Lee
Pro-Tech = Bill Leeb + Rhys Fulber
Proto-Type = Kai Tracid & Torben Schmidt
Prototype = David Forbes
Psycho Drums = Thomas Wedel + Thorsten Adler
Pulp Victim = Ferry Corsten
Pulser = Andy Perring
Purple Haze = Sander Ketelaars
Push = Dirk "MIKE" Dierickx
Qattara = Alex Whitecombe + Andy Cato
Quadrophonia = Lucien Foort
Quandrant = Bill Hamel
Quench : CJ Dolan + Sean Quinn
Quench = Deep Dish
Quincey & Sonance = Chris Agnelli & Robbie Nelson
Quiver = John Graham
Quo Vadis = Andy Manston + Julian Napolitano

Додано (10.02.2009, 20:14)
---------------------------------------------
R.B.A. = DJ Astrid + R. Verkerk
R.O.O.S. = C.J.M. van der Heiden + Piet W. Bervoets
R.V.D.B. = Ron Van Den Beuken
RAF = Mauro Picotto
Rah = Jezper S�derlund
Rapid Eye = Steve Hellstrip & Tim Stark
Randy Katana = Randy Joubert
Rank / Rank 1 = M. B. De Goeij + Piet W. Bervoets
Recluse = Espen Gulbrandsen & Thomas Nokling
Red & White = Armin van Buuren + Gert den Heijer
Redanka = Andy Holt
Red Flag = Dirk "MIKE" Dierickx
Re:Locate = Paul Moelands
Resistance D. = Pascal FEOS, Maik Maurice Diehl
Return Of The Native = Dirk "MIKE" Dierickx
Rhythm Quest = Dirk "MIKE" Dierickx
Rhythm Reigns = Austin Leeds + Scott Shapiro
Rico Soarez = Rikkard Fredrikson
Ricky Le Roy = R. Cenderello, M. Picotto, R. Ferri, A. Remondini
Ricky Effe = R. Ferri, Mauro Picotto
Ridgewalkers = Ivor Lynch & Stephen Goulding
Rio Addicts = Mark Otten
Rising Star = Armin van Buuren
Robert & Jaron = Robert Gitleman + Jaron Martinez
Robotnico = Nico d'Acido
ROEF = Ferry Corsten
Rollerball = Jonathan Grant, Paavo Siljam�ki, Tony McGuinness
Ronaldo's Revenge = Jon Pearm + Mike Gray
Rov = Andres Romero
Roze = Tijs Verwest
Rozzer's Dog = Kris Needs & D.A.V.E the Drummer
Ruff Drivers = Arrola
Russenmafia = Andreas Kramer + Thomas Pogadl
Ryan Paris = Ben Liebrand
S.H.O.K.K. = DJ Giotto + Reverb
SAN = De Goeij
Sandy B = Ali Shirizania + Sharam Tayebi
Sagiterre = Les Hemstock
Salt Tank = David R. Gates + Malcolm J. Stanners
Sam Sharp = Sander Ketelaars
Sander Van Doorn = Sander Ketelaars
Sandler = Sander Ketelaars
Satori = Ali Shirizania + Sharam Tayebi
Schwarze Puppen = Andreas Kramer + Thomas Pogadl
Scratch Bandicoot = Paul Moelands
Sentinel = Oliver Lieb
Serie A = Ed Goring + Mark McCormick
Sasha = Alexander Coe
Seargant Steppa = Ben Balafonic
Sebatu = Andy Bury + Rich Mowatt
Sector 7 = Dirk "MIKE" Dierickx
See:3 = Dirk "MIKE" Dierickx
Sequential One (SQ1) = Andre Tannenberger + Ulrich Poppelbaum
Sex O Sonique = Jon Pearm + Mike Gray
Science Dept = DJ Danny Howells & Dick Trevor
Scorpio Rising = Dag Lerner + Non Eric
Screwdriver = Gary D. & Dr. Z
SFX = Dirk "MIKE" Dierickx
Shade On Grey = DJ Astrid, D. Brinslee + C.E. Schouten
Shane = Ron Van Den Beuken
Shango = R. Green & M. Duram
Shmoo = Shmuel, Ilan & Ruven Flaishler
Showtek = DJ Duro, Walt
Siberian Sun = John O'Callaghan
Sidewinder = Ferry Corsten
Sidewalk - Vincent De Moor
Signum = Pascal Minaard + Ronald Hagen
Silk = Andres Romero
Sister Bliss = Ayalah Bentovin
Size Triple D = Danny Howells, Deep Dish
Skibby = Bobby Boer + Martin Boer
Skylab = Cyrus + Guido Gronwald
Skyscraper = Andrew Bury + Rich Mowatt
Sleepers! = Dennis van der Driesschen + Wessel van Diepen
Sleaze Sisters = Paul Masterson
Smiter = Robert Smit
Solar Factor = Dirk "MIKE" Dierickx
Solar Movement = Rob Stevenson
Solar Quest = Kai Tracid, Christian Scheck & Sakin Bozkurt
Solar Stone = Andy Bury, Sam Tierney and Rich Mowatt
Solid Globe = Yves La Verne & Maurice Night
Solid Sessions = C. Helwig, S. Jongerius + T. Hollermann
Solid Slide = Angelo Bott
Solid State = Andreas Kr�ger
Solitious = B. Van Lameon + T.V.D. Heijden
Solo = Fr�d�ric De Backer
Sonic Infusion = Pascal F.E.O.S.
Sonic Society = Andy Jay Powell
Sonus = Dirk "MIKE" Dierickx
Sosa = A. Remondini + Bortolotti + Mauro Picotto
Soulboy = Danny Tenaglia
Soulsearcher = Harry "Choo Choo" Romero
Soundcheck = Andre Van Den Bosch + Ferry Corsten
South East Players = Bob Snoeijer + Marc Basten
Southside Spinners = Benjamin Kuyten + Marco Verkuylen
Southstylers = DJ Zany, Walt
South West = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyter
Souyuz = Dirk "MIKE" Dierickx
Spacecorn = Daniel Ellenson
Space Frog = Cet Merlin
Space Kittens = Andy Bury + Rich Mowatt
Spiller = Boris Dlugosch
Split Second = Johan Groenewegen + Robin Albers
Spook = Danny Tenaglia
SPX = Benno de Goeij
Square = Carlo Resoort
Stacey Chandler = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyten
Starecase = A. Watson + P. Crossman
Starchaser = Detlef Hastik + Ralph Fritsch
Starfighter = DJ Tim
Stargate = Rob Fabrie
Starparty = Ferry Corsten + Robert Smit
Starsign = Austin Leeds + Matthew D. Kerkhoff
Stars On 99 = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyten
Statica = Mike Foyle
Stel = Stelios Vassiloudis
Stel & Good Newz = Vangelis Labrakis & Stellos Vassiloudis
Stone Circle = Carl Cox
Stoneproof = John Graham
Storm = Jam el Mar + Marc Spoon
Strategy = DJ Preach
Strawberry Flavour = Johan Gielen + Sven Maes
Stray Dog = Tijs Verwest
String Theory = Jim Masters & Phil Barry
Sunburst = Matt Darey
Sunbeam = Art Bizarre = Iron Wobble = Michael Gerlach + Florian Preis
Sunchild = Andreas Litterscgeid
Sunfire = Mark Dearden
Sunscreem = Carnell, Holm, Fricker + Woodford
Summer Madness = Johan Gielen + Sven Maes
Summit = Dave Dresden + Pete Lorimer
Super8 = Miika Eloranta
Super Soaker = Bob Snoeijer + Marc Basten
Surreal = Lange
Sworn = Andy Moor
Sybathesia = Bill Leeb + Rhys Fulber
System F = Ferry Corsten
Synergy = David Westerlund, Mattias Lindblom, Jesper Lindquist + Andreas Hermansson

Додано (10.02.2009, 20:15)
---------------------------------------------
T.B.N. = Shmuel, Ilan & Ruven Flaishler
T-Marc = Marco Verkuylen
Tag = Dirk "MIKE" Dierickx
Taiko = Kaycee
Tales From The Club = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyter
Talamasca = Lestat
Talla 2XLC = Andreas Tomalla
Tangled Universe = Erik De Koning & Ton Van Empel
Target = Michael Kohlbecker & Kai Tracid
Tarrentella = Andy Holt + C.R. Bourne
Taxi = Filo & Peri
Taze = Robert Gitleman + Jaron Martinez
Tazka = Carlo Resoort
Tea Freaks = Dave Ralph & James Robson & Sean o'neil
Technohead = Michael Wells
Technology = Armin van Buuren + Gert den Heijer
Technology Man = Dirk "MIKE" Dierickx
Tek = Kai Tracid
Tekara = Matt Darey
Tenth Planet = David Sylvian
Terra C = Chrish Liberator + Henry Cullen
Terra Firma = Claudio Giussani
TFF = Bert & Maarten Wilmaers
The Age Of Love = Bruno Sanchioni + Guiseppe Cherichia
The Aggressor = Dirk "MIKE" Dierickx
The Astronaut = Dirk "MIKE" Dierickx
The Attractor = Kai Tracid
The Binmen = Chris Liberator + D. Lelouche
The Blackmaster = Dirk "MIKE" Dierickx
The Boy From Nowhere = Dirk "MIKE" Dierickx
The Carl Cox Concept = Carl Cox
The Buckwheat Rebels = Robin S�derman + David Westerlund
The Consumers = Dave Dresden + Dave Ralph
The Difference = Andre van den Bosche
The Digital Blonde = Robert Smit
The DR. = Dirk "MIKE" Dierickx
The Effect = Fr�d�ric De Backer
The Freakquez = Commander Tom
The Fusion = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyten
The Future Sound Of London = Brian Douglas + Garry Cobain
The Highlander = Allen Michie
The Imposters = DJ Ant = James Kinetec
The Joker = Guido Gronwald
The Look = Danny Tenaglia, Peter Daou
The Men From Del Rosca = Chris Liberator, Henry Cullen + Jon The Dentist
The Mystery = Ron Van Den Beuken
The Moon = Andrea Ribeca & Giuseppe Ottaviani
The Odd Company = Dag Lerner + Rolf Ellmer
The Orginator = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyten
The Pulp = Thomas Wedel + Thorsten Adler
The Quest = De Goeij
The Rule = Jon Pearm + Mike Gray
The Scarab = Jezper S�derlund
The Shoeshine Factory = Armin van Buuren
The Shrink = Scooter
The Snapper = Dirk "MIKE" Dierickx
The Source = Jon Truelove
The Space Brothers = Rick Simmonds + Stephen Jones
The Thrillseekers = Steve Helstrip
The Time Frequency (TTF) = Jon Campbell
The Traveller = Remy and Sven Van Hees
The Ultimate = Martin Roth
The Ultimate Seduction = Boozy Woozy, Itty Bitty, Greatski + Langras
The Visions Of Shiva = Harald Bl�chel & Paul van Dyk
The Voyager = Allen Michie + Ingo Kunzi
The Wizard = Jeff Mills
Therra = Chris Liberator + Henry Cullen
Threesome = Cor Fijneman + Geert Huinink
Thunderpuss = Barry Harris + Chris Cox
Thunderpuss 2000 = Barry Harris + Chris Cox
Tidy Girls = Anne Savage + Lisa Lashes + Lisa Pin-Up + Rachel Auburn
Tilt = Andy Moor, Mick Parks + Mick Wilson
Tomcat = Chris Liberator
Tonca Boys = Carl Daniel
Tony Walker = Andr� van den Bosch
Toja = Jan Friedrich + Thomas Wedel
Tokyo Ghetto Pussy = Jam el Mar + Marc Spoon
Tom Ace = Tijs Verwest
Tom Wax = Thomas Wedel
Tony Walker = Andre van den Bosch
Tom Deluxe = Commander Tom
Tomski = Tom Jankiewicz
Toonoo = Norman Feller + Thomas Wedel
Toronto = Commander Tom
Tours = Thomas Wedel + Urs Kr�mer
Toxic 101 = Fr�d�ric De Backer
Trance Allstars = ATB, Talla 2XLC, Taucher, Schiller, Sunbeam and DJ Mellow-D.
Trancesistor = Cyrus + Guido Gronwald
Tranquility Base = Jonathan Grant, Paavo Siljam�ki, Tony McGuinness
Transa = Dave & Brendan Webster
Transcend = Brendan + Dave Webster
Transfiguration = Dave Davis + Fredrico Santini
Tribal Tech = Mark Dearden
Tribal Warriors = Dirk "MIKE" Dierickx
Trouser Enthusiasts = Mecca (Jake Williams + Ian Masterson)
True Form = Perry O'Neil & Robert Nickson
Two Phat Cunts = BT + Sasha
Tubular Knights = Plastic Angel
Tyrone TB = Kai Tracid
U96 = Alex Christensen
UKNY Connection = Christian Rusch, Greg Murray + Filo & Peri
Ultra = Chris J. Agnelli & Robbie Nelson
Ultra 5 ft. J Cee = Andrew Wedeen, Frank Lamboy + Jennifer Cuneta
Ultravibe = Dirk "MIKE" Dierickx + Laurent Veronnez
Underworld = Darren Emerson + Alexander Coe
Unibass = DJ Duro, Walt
Union Jack = Claudio Giussani + Simon Berry
United Deejays For Cental America = ATB, Blank & Jones, Bossi, Bruce Wayne, DJ Errik, DJ Sakin & Friends, DJ Tomcraft, Gorgeous, Hypertrophy, Kai Tracid, Klubbheads, Kosmonova, Marc Et Claude, Moguai, Oliver Momm, Phil Fuldner, Red 5, Sash!, Silent Breed, Two Vibes, Woody Van Eyden
Unknown Deejay = Marco Verkuijlen & Benjamin Kuyten
Untidy Deejay = Anne Savage + Lisa Pin-Up
Uranus = Gary D. & Claus Pieper
Urban Shakedown = Claudio Giussani + DJ Micky Finn + Gavin King
Urban Voodoo = Fr�d�ric De Backer
Vauvenage = Remy
V8 = Andy Bury, Rich Mowatt + Neil O'Connell
VDM = Vincent De Moor
Vectrex = Detlef Hastik, Ralph Fritsch, R. Mandrysch + G. Walter
Vegas Soul = Chris Cowie
Vengaboys = (somebody) + Dennis van der Driesschen + Wessel van Diepen
Veracocha = Ferry Corsten + Vincent De Moor
Verkuylen & Kuyten = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyter
Vimana = Ferry Corsten + Tijs Verwest
Virtua Trancer = Dirk "MIKE" Dierickx
Virus = Paul Oakenfold + Steve Osborne
Virus = Zany, Nexus, Marcel Woods, Walt
Viscious Curves = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyter
Vision Act = Dirk "MIKE" Dierickx
Visions Of Shiva = Paul van Dyk, Cosmic Baby
VK-38 = Marco Verkuylen & Benjamin Kuyter
Voodoo & Serano = Andreas Litterscheid
W.O.W. = Kai Tracid
Walsh & Coutre = Chris Walsh + Jeremy Coutre
Walt and Feliz = Pascal Feliz, Walt
Wand = Paul Masterson
Warp Brothers = Dennis Bierbrodt, J�rgen Dohr, Oliver Goedicke + Guido Kramer
Watchman = Norman = Terry Lee Brown Jr. : Norman Feller
Waterhouse = Commander Tom
Waterloop : Stefan Walter
Water Planet = Bruno Thierry & Fr�d�ric De Backer
Wave Captain = Jan Friedrich
Waverider = DJ Higinio
Wax Scientists = Norman Feller + Thomas Wedel
Wax Trax = Thomas Wedel
Way Out West = Jody Wisternoff + Nick Warren
Welt In Scherben : Thomas P. Heckmann
Westbam = Maximilian Lenz
Westwood Bros. = Alexander K. Katz + Kay D. Smith
Whirlpool = Filo & Peri
Whiteroom = Adam White + Andy Moor
Wild Bunch = Tijs Verwest
Will = Bill Leeb + Rhys Fulber
Wizards Of Sonic = Kai Tracid, Daniel Etzel & Marc Kamradt
Wodka Waters = Armin van Buuren + Olav Basoski
Woodshokk = Marcel Woods, S.H.O.K.K.
Woody Rivers = Marcel Woods, Walt
X-Cabs = Chris Cowie
X-Dream = Delta
X-Press 2 + Ashley Beedle, D. House + D. Rock
X-Scape = Dirk "MIKE" Dierickx
X-Out = Andy Janssens
X-Tra-Vaganza = Dirk "MIKE" Dierickx
Xenayo = Martin Y.O.M.C. Roth
XV 7 = Dirk "MIKE" Dierickx
Y.O.M.C. = Martin Roth
Yahel = Yahel Sherman
Yaz, Miko and Preach = DJ Preach, Yaz and Miko
Yoda = Sunbeam & Kai Tracid
Yoda Inc. = Sunbeam & Kai Tracid
Yomanda = Paul Masterson
Young Parisians = Solar Stone = Andy Bury, Sam Tierney and Rich Mowatt
Z2 = Andy Bury + Rich Mowatt
Z-Factor = Dave Lee
Zed-X = Paavo Siljam�ki, Jonathan Grant
ZGR = �zg�r Can
Zicky = Mario Piu & Mauro Picotto




 
Димон)Дата: П'ятниця, 13.03.2009, 12:21 | Повідомлення # 2
Визнаний DJ
Група: Модератори
Повідомлень: 413
Репутація: 15
Статус: Не на сайті
це звичайно цыкаво))))але в цю рубрику не варто таке кидать))))
таке мож опублыковувати в рубрицы (Про погоду)



 
SetДата: П'ятниця, 13.03.2009, 12:43 | Повідомлення # 3
Музика ще один сенс життя..
Група: Адмін :)
Повідомлень: 491
Репутація: 18
Статус: Не на сайті
переїзджаємо.... biggrin

"My God give me an instant to hear favourite music, and give me eternity not to hear popsy!"©
 
YarikДата: Субота, 02.05.2009, 20:50 | Повідомлення # 4
Unreal Trancer
Група: Перевірені
Повідомлень: 88
Репутація: 10
Статус: Не на сайті
гГ,круто, я меншої половини навіть не знав!!! тепер знаю! smile Дякую!

Trance(4)Life
 
Форум » oTher » Розмови про "погоду" » Справжні імена музикантів і їх прізвиська!
Сторінка 1 з 11
Пошук:

На сайті не розміщено жодного файлу, інформація призначена виключно для ознайомлення.
TrancePeople.com © 2017
Хостинг від uCoz