Головна | Реєстрація | Вхід | Форум | Галерея | про Trance & Biography DJ | Зв'язок з адміністратором | ДРУЗІ ПОРТАЛУ Вітання Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Юзери · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: denny  
Форум » oTher » Філософія » Чи є в Україні клубне ком'юніті ? (Ваша точка зору)
Чи є в Україні клубне ком'юніті ?
LuluДата: Середа, 30.01.2008, 14:06 | Повідомлення # 16
Слухач
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 2
Статус: Не на сайті
Приветик ВСЕМ!!!! biggrin biggrin biggrin

Club Comunity.... этот феномен присутствует на территории нашей страны... да мало... да хотелось бы большего размаха... да его давит эта й.... попса... но мы сильные мы выстоим
Просто нужно немного времени и побольше сознательных пиплов, которые знают чё им нужно... чё нравится... чё хотели бы слышать

А вот насчет TRANCE Comunity ... это (к моему большому сожалению) поодинокий случай
Многие мои знакомые считают себя клаберами, но они предпочитают хаус, минимал, техно, електро ..... тп..... кто что.... но почемуто не транс cry cry cry .... Трансеры где выыыы??????

 
Димон)Дата: Середа, 30.01.2008, 15:05 | Повідомлення # 17
Визнаний DJ
Група: Модератори
Повідомлень: 413
Репутація: 15
Статус: Не на сайті
ггг))))))))) я думаю что твои друзя етого непонимают)))))назви мне хоть 1 dj которой играет електро минимал... и кто с них стал лутшим??????? токо транс dj достигли звания лутших)))))))))ну например сам Тиесто и тот же Армин)))))))

Добавлено (30.01.2008, 15:05)
---------------------------------------------
ну dj то ставал несколько раз ПЕРВЫМ?(забыл что Sasha тоже занимал 1 место но он играет минимал)



 
SetДата: Субота, 02.02.2008, 12:07 | Повідомлення # 18
Музика ще один сенс життя..
Група: Адмін :)
Повідомлень: 491
Репутація: 18
Статус: Не на сайті
+1,Да ну стоит пройти по ТОП 10, никто с минималистов даже в 10 не попадал, что тут еще говорить об ТОП-3, диджеи что играют транс некогда не отдавали и врядли отдадут ети места минималам, так что остается нервно курить стоя в сторонке.. crazy prof

"My God give me an instant to hear favourite music, and give me eternity not to hear popsy!"©
 
Димон)Дата: П'ятниця, 08.02.2008, 23:57 | Повідомлення # 19
Визнаний DJ
Група: Модератори
Повідомлень: 413
Репутація: 15
Статус: Не на сайті
ДА! во! транс рулит!!!!!!!!!!!1 Транс сила остальное........... цензура))))) хотя я и слушаю минимал и електро))))))))))не я не слушаю я ЛЮБЛЮ!!!!!!!!)))) biggrin


 
LuluДата: Понеділок, 11.02.2008, 19:10 | Повідомлення # 20
Слухач
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 2
Статус: Не на сайті
TRANCE FOR LIFE!!!!!!
up up up up hands hands hands hands heart
 
Димон)Дата: Вівторок, 12.02.2008, 10:53 | Повідомлення # 21
Визнаний DJ
Група: Модератори
Повідомлень: 413
Репутація: 15
Статус: Не на сайті
хто хочет Trance? я хачу)))))кто еше хочет Trance*?)


 
SetДата: Четвер, 28.02.2008, 17:59 | Повідомлення # 22
Музика ще один сенс життя..
Група: Адмін :)
Повідомлень: 491
Репутація: 18
Статус: Не на сайті
Мы хотим)) Все дафай ...

"My God give me an instant to hear favourite music, and give me eternity not to hear popsy!"©
 
only_arminДата: Четвер, 28.02.2008, 19:57 | Повідомлення # 23
Слухач
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Не на сайті
як на мене то україна завжди в усьому відстала,оскількі більша частина любителів електроної музики у світі віддає перевагу трансу,а у нас в любому клубі куда не підеш хаус який вже просто заїб........ зі своїми супер тупими діджеями зі села пердичів. Тож любі любителі трансу будучи у львові не ідіть в нічні клуби на діджея буряка і помідора бо то реально тупо. Нам залишається чекати,чекати на то шо колись і на нашій стороні буде сонце.
 
YarikДата: Субота, 02.05.2009, 15:03 | Повідомлення # 24
Unreal Trancer
Група: Перевірені
Повідомлень: 88
Репутація: 10
Статус: Не на сайті
Думаю что нет, разве что слабое очень!!! Дааа, попса атстой! Надо думать что то!!! cool

Trance(4)Life
 
Форум » oTher » Філософія » Чи є в Україні клубне ком'юніті ? (Ваша точка зору)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

На сайті не розміщено жодного файлу, інформація призначена виключно для ознайомлення.
TrancePeople.com © 2024
Хостинг від uCoz